Pavlína Balner

Pavlína Balner

Datum narození: 19.6.1986

Znamení: blíženec (bohužel)

Divadla mimo 11:55: Nová scéna ND

Filmové a televizní role: ČSFD, dětský televizní pořad Lvíčata a na další čekám..

Sociální role: máma pana Františka

Pája je taková ta holka od vedle, kterou má každej rád, ta co líbá na pusu a říká kočičko. Taková ta holka, co jí to vždycky sluší a umí mi zvednout náladu...Taky mě ale pokaždý rozbrečí při svým monologu v inscenaci O krásách bezpilotního bombardování... je taková ta cool máma co má obytňák a cestuje kam se dá. Je to prostě naše Pavlínka.


Aktuální představení

Hodní Chlapci

Režie: Jan Mikulášek

Kolik agrese a puzení k násilnému chování v sobě musíme potlačit, abychom se stali „kultivovanými“ lidmi? Je to násilné v nás lidské, nebo nelidské? Jsme to skutečně my v momentech, kdy si myslíme, že jsme přirození?

John Sinclair: Umění braku ON AIR

Režie: Petra Tejnorová a kolektiv

Rozhlasová hra, kterou musíte vidět!
Jak bude vypadat poslední příběh Johna Sinclaira, syna světla a dědice kříže? Divadlo, které pohladí váš sluch!

Městečko FAKE NEWS

Režie: Kasha Jandáčková

Mysteriózní detektivka plná nekorektního humoru.

O krásách bezpilotního bombardování

Dron je válečný nástroj, který nám umožňuje zasáhnout, aniž bychom byli zasaženi, vidět, aniž bychom byli viděni, vzít život, aniž bychom riskovali ten svůj. Jak ale v takovém světě vypadá hrdinství? Je možné v takové armádě vést heroický boj a budovat úctu k valečníkovi?

Střepy a chlebíčky

Režie: Jan Mikulášek

Jaký je obraz doby, ve které žijeme, v očích dnešní mladé generace? Co o nás vypovídají kauzy, které se v posledních letech objevily na titulních stránkách novin?

Hejno bez ptáků

Režie: Tereza Volánková

“Lidová moudrost říká, že celek je víc než součet částí. Jenže je-li tomu tak, jak poznáme ten rozdíl? Co je hejno bez ptáků?”
Konference o samozřejmosti světa, která se odehrává na všech úrovních času a bytí. Magická show plná iluzí a jejich ztráty.