Johana Matoušková

Datum narození: 4.5.1988

Znamení: S úctou k astrálu karta Spravedlnosti

Divadla mimo 11:55: angažmá v Divadle Na zábradlí

Filmové a televizní role: ČSFD

Je jedna z nejméně světloplachých hereček souboru 11:55. Johanka si vždy umí najít světlo a vyhýbá se tmavým koutům a je tedy radost na ní svítit. Zároveň je žena mnoha talentu, kromě herectví má taneční konzervatoř a zpívat také umí, ale vtip si od ní vyprávět raději nechtějte.


Aktuální představení

Should I stay or should I go?

Režie: Anna Klimešová

Představení Should I stay or should I go? je cestou do zavátého nevědomí. Je simulátorem rozhodování. Co všechno ovlivňuje naše rozhodnutí a která rozhodnutí nás činí šťastnějšími? Mohla se Nora v Ibsenově dramatu rozhodnout jinak než opustit rodinu? Mohla žít šťastný život? Mohli jsme se my tehdy rozhodnout jinak a žít dnes jiný život?

Minulá představení

Hodní Chlapci

Režie: Jan Mikulášek

Kolik agrese a puzení k násilnému chování v sobě musíme potlačit, abychom se stali „kultivovanými“ lidmi? Je to násilné v nás lidské, nebo nelidské? Jsme to skutečně my v momentech, kdy si myslíme, že jsme přirození?

John Sinclair: Umění braku ON AIR

Režie: Petra Tejnorová a kolektiv

Rozhlasová hra, kterou musíte vidět!
Jak bude vypadat poslední příběh Johna Sinclaira, syna světla a dědice kříže? Divadlo, které pohladí váš sluch!

Střepy a chlebíčky

Režie: Jan Mikulášek

Jaký je obraz doby, ve které žijeme, v očích dnešní mladé generace? Co o nás vypovídají kauzy, které se v posledních letech objevily na titulních stránkách novin?

Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh

Režie: 11:55

Pět režisérů, jedna inscenace. Zábavný náhled do divadelní zkoušky, kde se herci pokoušejí režírovat sami sebe i ostatní a kde hranice mezi realitou a hrou postupně mizí.