Jan Čtvrtník

Jan Čtvrtník

Datum narození: 15.5.1989

Znamení: had

Divadla mimo 11:55: jsou bezcenná...ale externě - Malé divadlo, Divadlo Drak, Divadlo Alfa, Jihočeské divadlo, DJKT Plzeň, Divadlo Bajka, Divadlo Lampion, Taneční studio Light, Divadlo Vzhůru nohama, projekty - Menteatrál, Jiné jeviště, TAMURA, Progres, PopUpShow

Filmové a televizní role: V tichu a pak bezcenné

Sociální role: umí naladit kytaru téměř kdykoli

Najdi si hodnýho kluka, říkala babička. Nejlepší by bylo, kdyby to byl kuchař, říkala babička. Kuchař to sice není, ale vařit umí taky. A taky umí skládat hudbu a hrát na všechno, co mu dáte do ruky. Sice moc nemluví, ale když už něco řekne, tak to platí. Babičce by se líbil, ale už je ženatý...


Minulá představení

Hodní Chlapci

Režie: Jan Mikulášek

Kolik agrese a puzení k násilnému chování v sobě musíme potlačit, abychom se stali „kultivovanými“ lidmi? Je to násilné v nás lidské, nebo nelidské? Jsme to skutečně my v momentech, kdy si myslíme, že jsme přirození?

John Sinclair: Umění braku ON AIR

Režie: Petra Tejnorová a kolektiv

Rozhlasová hra, kterou musíte vidět!
Jak bude vypadat poslední příběh Johna Sinclaira, syna světla a dědice kříže? Divadlo, které pohladí váš sluch!

Střepy a chlebíčky

Režie: Jan Mikulášek

Jaký je obraz doby, ve které žijeme, v očích dnešní mladé generace? Co o nás vypovídají kauzy, které se v posledních letech objevily na titulních stránkách novin?

Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh

Režie: 11:55

Pět režisérů, jedna inscenace. Zábavný náhled do divadelní zkoušky, kde se herci pokoušejí režírovat sami sebe i ostatní a kde hranice mezi realitou a hrou postupně mizí.