Jan Hofman

Jan Hofman

Datum narození: 14.8.

Znamení: hafík

Divadla mimo 11:55: To číslo se furt mění, prošel jsem jich asi 20 a další čekají...jsem divadelní děvka.

Filmové a televizní role: Vojtěch Zikmund, David Kratochvíl, Patrik Sahula, Damián Kadlec, Schwarz, Karel Miklice, Dalibor, ajťák Honza, Tomáš a další

Sociální role: pravdoláskař

Jan Hofman je služebně nejmladší, nejsnědší a asi nejnižší člen souboru. Má akvárko, má rád pivo a má zkušenosti z profesionálního divadla. Jednou jsem ho viděl hrát na jevišti tohoto profesionálního divadla Franze Kafku.

Měl klobouk, falešný knír a hrál ho skvěle. Svůj opravdický knír si pěstuje od minulého léta, neboť v létě ho napadají různé věci, třeba nabarvit si hlavu na blond. Rád všude možně chodí. Jednou jsem ho potkal v létě chodit po Mallorce.

Je pokorný, chytrý a když se něco hroutí tak vždycky řekne: “Tak pojďme to nějak udělat”.


Aktuální představení

Should I stay or should I go?

Režie: Anna Klimešová

Představení Should I stay or should I go? je cestou do zavátého nevědomí. Je simulátorem rozhodování. Co všechno ovlivňuje naše rozhodnutí a která rozhodnutí nás činí šťastnějšími? Mohla se Nora v Ibsenově dramatu rozhodnout jinak než opustit rodinu? Mohla žít šťastný život? Mohli jsme se my tehdy rozhodnout jinak a žít dnes jiný život?

Minulá představení

O krásách bezpilotního bombardování

Dron je válečný nástroj, který nám umožňuje zasáhnout, aniž bychom byli zasaženi, vidět, aniž bychom byli viděni, vzít život, aniž bychom riskovali ten svůj. Jak ale v takovém světě vypadá hrdinství? Je možné v takové armádě vést heroický boj a budovat úctu k valečníkovi?

Pravda o 17/11

Režie: Petra Tejnorová

Lidé, unavení složitými peripetiemi polistopadového vývoje naší země, začínají opět toužit po jednodušším, srozumitelnějším světě, který neklade otázky. Chceme se začít ptát dřív, než se jednoho dne probudíme a dostaneme odpovědi už hotové. Chceme se stát svými vlastními reportéry.

Hodní Chlapci

Režie: Jan Mikulášek

Kolik agrese a puzení k násilnému chování v sobě musíme potlačit, abychom se stali „kultivovanými“ lidmi? Je to násilné v nás lidské, nebo nelidské? Jsme to skutečně my v momentech, kdy si myslíme, že jsme přirození?

John Sinclair: Umění braku ON AIR

Režie: Petra Tejnorová a kolektiv

Rozhlasová hra, kterou musíte vidět!
Jak bude vypadat poslední příběh Johna Sinclaira, syna světla a dědice kříže? Divadlo, které pohladí váš sluch!

Městečko FAKE NEWS

Režie: Kasha Jandáčková

Mysteriózní detektivka plná nekorektního humoru.

Hejno bez ptáků

Režie: Tereza Volánková

První divadelní adaptace románu Filipa Douška jako rukojmí humoru 11:55.
Show o samozřejmosti světa, která se odehrává na všech úrovních času a bytí.
Magická konference plná iluzí a jejich ztráty.

Offprogram

Letní laboratoř autorského divadla

Nemáte program na léto a zajímá vás divadlo? Zveme všechny bádavé duše ve věku 13-18 let do Laboratoře autorského divadla!